Натяжна стеля — це нові можливості проявити творчу індивідуальність, створити неповторний дизайн. Вона являє собою надміцну ПВХ плівку, яка натягається в одній площині з основною стелею, на відстані не менше 3 см від неї і забезпечує рівну і гладку поверхню. Використання матеріалів вищої якості незамінне на шляху до створення максимального затишку і комфорту в будь – якому приміщенні. 

     Великий вибір фактур і кольорів плівки дозволяє втілити най сміливіші дизайнерські ідеї. Матові плівки являють собою матову шершаву поверхню та використовуються при створенні суворого стилю   приватних інтер'єрів або адміністративних будівель; сатинові мають гладку, без відзеркалення поверхню, тільки їм характерний легкий шовковистий блиск; лакові — застосовуються для візуального збільшення об'єму приміщення.  

     Наявність декоративних полотен, таких як металік, перламутр, напівпрозора, структурний мат, заводський фотодрук, фотодрук на замовлення та інші сприяють розширенню дизайнерської творчості. А монтування у стелю сучасних засобів освітлення, лед світильники, лед точки, лед  стрічки (з використанням спеціальних профілів для  натяжної стелі, і без  них) створюють безмежний простір для творичих ідей...

     Завдяки своїм винятковим властивостям натяжні стелі все більше використовуються в різних приміщеннях: квартирах, офісах, котеджах, магазинах, банках, ресторанах, розважальних і торгівельних центрах, готелях, спортивних, навчальних і навіть медичних закладах.  

     Натяжні стелі легко монтуються та підходять для стель будь – якої висоти і форми. За такою стелею дуже легко доглядати: досить інколи протерти м'якою ганчіркою «мікрофіброю» для поліруванн я побутової техніки або для полірування автомобілів, а в разі значного забруднення  поверхні можна використовувати миючий засіб на основі спирту. У випадку затоплення зверху не страждає дорогий  ремонт — фахівці зіллють воду, відігнувши край полотна, опісля стеля набере первинного вигляду.   

     Ще одна перевага натяжної стелі – достатньо швидкий та простий монтаж із мінімальною кількістю сміття і пилу (наприклад, установка підвісної стелі займе в 10 разів більше часу). А однією із головних переваг такої стелі є те, що в майбутньому її не доведеться ремонтувати, вистачить тільки протерти пил. 

     Натяжні стелі не мають аналогів серед оздоблювальних матеріалів, є унікальними за своїми характеристиками й експлуатаційними можливостями.


 

Якісні натяжні стелі , Натяжна стеля Тернопіль , Натяжні стелі Тернопіль , Натяжні стелі Фото , Натяжні стелі Ціна ,

Натяжна стеля Переваги , Натяжні стелі Інструкція , Натяжна стеля Технологія , Натяжна стеля Кольори , Натяжна стеля Купити