Інструкція по експлуатації натяжних стель

 

     Стеля поставляється і монтується згідно з вимогами та побажаннями Споживача або Проектанта (колір / структура / форма ).

     Виконавець єдиний може виконати всі роботи, які супроводжують монтаж та декор натяжних стель, тобто, монтаж освітлення, решіток вентиляційних, анемостатів, жалюзі, тощо. Виконання цих робіт не уповноваженими особами потягне за собою втрату гарантії.

     Гарантійному обслуговуванню не підлягає тільки заміна ламп освітлення, але вона мусить проводитися з дотриманням усіх правил техніки безпеки та з особливою обережністю. Не можна зрушувати стійки освітлювальних приладів, оскільки це може привести до прориву або оплавлення полотна стелі. Не слід забувати, що потужність освітлювальних приладів має певне обмеження, що для ламп розжарювання вона складає 60 Вт, для галогенних - максимум 35 Вт, для світодіоднох ламп та панелей обмежень немає. 

     Натяжні стелі витримують навантаження до 100 кг (літрів), у разі затоплення – відключіть усі стельові світильники. Не намагайтеся злити воду самостійно, а обов'язково викличте фахівців Виконавця. За будь – яких обставин не намагайтеся самі демонтувати полотно натяжної стелі. Виконавець обов'язково анулює гарантію.

     Належить уникати контакту стелі з сторонніми предметами (особливо гострими), які можуть викликати її механічне пошкодження. У разі проколу або розриву постарайтеся заклеїти пошкоджену ділянку стелі скотчем і терміново викликати фахівця для усунення дефекту. При виникненні такої ситуації всі ремонтні роботи можуть бути виконанні поза гарантією. Самовільне тріскання матеріалу плівки чи утворенння отворів можливе тільки в місцях приляганні плівки до монтажних профілів чи місцяж монтажу освітлювальних, вентиляційних або інших пристроїв. У разі виникнення таких пошкоджень ремонт буде проведений в межах гарантії, а при його неможливості стеля буде замінена.

     Після монтажу натяжна стеля чиститься, полірується і не вимагає додаткової консервації. Її чищення проводиться в міру потреби. Стелю треба чистити водою з додаванням м’якого обезжирювального засобу на основі сприрту або використовуючи чистий спирт. Чистку здійснюють обов’язково чистою (бажано новою) м’якою ганчіркою «мікрофіброю» для полірування побутової техніки або для полірування автомобілів. Після змиття забруднення стелю треба витерти і відполірувати, пилюка протирається сухою «мікрофіброю». Щоб уникнути ушкоджень, не допускайте зіткнень натяжної і базової стель. Натяжні стелі, встановлені у приміщеннях, від яких вимагається особлива стерильність (лабораторії, операційні зали, тощо), можуть чиститись з використанням водяної пари або інших хімічних засобів, вибір яких потрібно узгодити з Виконавцем. При митті стелі забороняється використовувати абразивні і хлоровмісні миючі засоби, також не бажано користуватись ацетоном або розчинниками.

     При виникненні спорів щодо причини ушкодження і, відповідно, щодо способу його усунення (в межах гарантії чи поза нею), Виконавець уповноважений на проведення експертиз певного типу і видання висновків про її результати

Деякі технічні характеристики натяжної стелі:

-         Товщина ………………………………………………………………..............… 0,18 мм.

-         Ширина …………………………………… 1,3 м; 1,5 м; 1,8 м; 2,0 м; 2,4 м; 2,7 м; 3,2 м; 3,6 м; 4,0 м; 5,0м.

-         Вага ……………………………..………….……………….............…...……. 0,23 кг/м.кв.

-         Міцність ………………………………………………….............………….... 100 кг/м.кв.

-         Діапазон температур при яких зберігаються властивості…… -5 до +50 ?С.

-         Категорія пожежної безпеки ………………………………………….......…… М1.

-         Відповідає вимогам Сан ПН …………………………………..........……. 6027 А – 91

 


 

Якісні натяжні стелі , Натяжна стеля Тернопіль , Натяжні стелі Тернопіль , Натяжні стелі Фото , Натяжні стелі Ціна ,

Натяжна стеля Переваги , Натяжні стелі Інструкція , Натяжна стеля Технологія , Натяжна стеля Кольори , Натяжна стеля Купити